Straipsniai

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Užklausos forma:

Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys būtų panaudoti atsakant į šią mano užklausą. Taip pat esu informuotas, jog bet kuriuo metu galiu atšaukti šį sutikimą duomenų panaudojimui.

Radviliškio rajono savivaldybė pristatyta parodoje „Šiauliai 2011“

Lapkričio 24 dieną Šiaulių arenoje atidaryta Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2011“, kurios metu didžiausias dėmesys skirtas pažangioms technologijoms, padedančioms taupyti energiją, pinigus ir draugiškoms aplinkai. Šių metų parodos akcentas – „3 E“: energija, ekologija, ekonomija.
Šiauliai 2011
Savo veiklą ir pasiekimus parodoje pristatė ne tik Šiaulių regiono verslininkai, bet ir Prancūzijos, Lenkijos, Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos įmonės. Iš viso parodoje dalyvavo 190 įmonių ir įstaigų. Susirinkusiuosius šmaikščiai pasveikino Naisių vasaros teatro aktoriai. Parodos atidarymo juostelę perkirpo Lietuvos Respublikos ūkio viceministras Giedrius Kadziauskas, Šiaulių miesto savivaldybės meras Justinas Sartauskas ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas. Parodos atidaryme dalyvavo visų Šiaulių regiono savivaldybių vadovai.
Šiauliai 2011
Radviliškio rajono įmonių stende naujovėmis domėjosi rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Savivaldybės administracijos Turto ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Valerija Znutienė
Tris dienas trukusioje Tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2011“ pažangius sprendimus ir ekologiškus produktus pristatė trys Radviliškio rajono įmonės: UAB „Radviliškio šiluma“, AB „Radviliškio mašinų gamykla“ ir Sigito Krivicko įmonė „Fasma“.
UAB „Radviliškio šiluma“ darbuotojai parodos lankytojams demonstravo savo stendus ir dalijosi patirtimi apie šildymą biokuru. Spalio mėnesį Lietuvos savivaldybių asociacijos renginyje „Auksinės krivūlės – 2011“ Radviliškio rajono savivaldybei už teisingas permainas šilumos ūkyje buvo įteikta „Auksinė krivūlė“. Šią krivūlę Savivaldybei skyrė Lietuvos Respublikos energetikos ministerija.
Akcinė bendrovė „Radviliškio mašinų gamykla“ parodoje pristatė šiaudų smulkinimo ir granulių gamybos įrenginių komplektą, demonstravo pagamintas biokuro granules.
Šiauliai 2011
0