Straipsniai

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Užklausos forma:

Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys būtų panaudoti atsakant į šią mano užklausą. Taip pat esu informuotas, jog bet kuriuo metu galiu atšaukti šį sutikimą duomenų panaudojimui.

Biokuro gamybos linijomis domisi baltarusiai

Radviliškio rajono savivaldybėje lankėsi Nepaprastasis ir Įgaliotasis Baltarusijos Respublikos ambasadorius Vladimiras Nesterovičius Dražinas ir ambasados antrasis sekretorius ekonomikos klausimais Andrejus Krutalevičius.
Biokuro gamybos linijomis domisi baltarusiai
Radviliškio rajono savivaldybė nuo 2007 metų atnaujino bendradarbiavimą su Nesvyžiaus rajonu Baltarusijoje. Produktyvus šių dviejų rajonų bendradarbiavimas pradeda dominti ir verslininkus. Ambasadorių sudomino Radviliškio mašinų gamyklos gaminamos biokuro sistemos, kurias noriai perka baltarusiai. Į Baltarusiją jau išvažiavo keturios granulių gamybos linijos. Siekiama, kad kaimyninėje šalyje Baltarusijos gyventojams ir verslininkams oficialiai pristatytų valstybinės žemės ūkį kuruojančios įmonės.
Pasak Artūro Žėko, Radviliškio mašinų gamyklos direktoriaus komercijai, Baltarusijoje gamyklos produkcija žinoma ir noriai perkama. Radviliškio mašinų gamyklos vadovai laukia ambasadoriaus atsakymo dėl priimtų sprendimų ir susitikimo su Baltarusijos Respublikos Vyriausybės atstovais bei įmonių, ūkių, kurie domisi biokuro gamyba, granulių gamybos linijomis, vadovais.
Po pasitarimo savivaldybėje svečiai nuvyko į Radviliškio mašinų gamyklą apžiūrėti gaminamos produkcijos.
Eligija ZOLTNERIENĖ, 
Radviliškio rajono savivaldybės administracijos
Informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė
www.radviliskis.lt inf.
0