Lietuva

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Užklausos forma:

Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys būtų panaudoti atsakant į šią mano užklausą. Taip pat esu informuotas, jog bet kuriuo metu galiu atšaukti šį sutikimą duomenų panaudojimui.

Lietuva 15

Vieta: Lazdijų r.

Sumontuotas Šiaudų smulkinimo ir granulių gamybos komplektas skirtas kraiko granulių gamybai.

Lietuva 14

Vieta: Kėdainių r.

Sumontuotas pirmas bandomasis SSGL-2 komplektas skirtas šiaudų granulių gamybai su granulių presu OGM-2. Įrengimas intensyviai testuojamas ir tobulinamas. Siekiama, kad jo našumas dirbant su šiaudų granulėmis būtų ne mažesnis nei 1500 kg per valandą, o galiausiai pasiektų ir 2000 kilogramų per valandą našumą. Kadangi įrengimas testuojamas pirmą kartą, kelia nemažai iššūkių, tačiau Radviliškio mašinų gamyklos darbuotojų komanda siekia, kad įrengimas duotų geriausius rezultatus.

Lietuva 13

Vieta: Kėdainių r.

Sumontuojas SSGL-1 komplektas skirtas šiaudų smulkinimui ir granulių gamybai. Dėl patalpų specifiškumo granulės į pakavimo talpą keliauja kaušiniu elevatoriumi. 

Lietuva 12

Vieta: Šakių r.

Granulių gamybos įrengimų komplektas Šakių rajone. Jo paskirtis - kraiko granulių gamyba.

Lietuva 11

Vieta: Marijampolės r.

Klientas gamins visų rūšių javų granules su papildomai įterpta žaliava. Papildomos žaliavos įterpimo įrenginys leidžia įterpti iki 15% kitos žaliavos ir taip kurti kliento poreikius atitinkančius granulių mišinius. Papildomai galima įterpri durpes, pjuvenas, kalkes ar kitą smulkią ir sausą pasirinktą žaliava.

Lietuva 10

Vieta: Kėdainių r., Lietuva

Projektas skirtas šiaudų granulių gamybai su papildomos žaliavos įterpimu.

Lietuva 9

Vieta: Ukmergės raj., Lietuva
 
Papildoma informacija: sumontuoti ir paleisti darbui du komplektai. Sumontuoti lygiagrečiai, todėl užtenka vieno kroviko šiaudų ant transporterio pakrovimui. Iš abiejų presų į pakavimą granulės keliauja į bendrą bunkerį, o tuomet į didmaišius.

Lietuva 8

Įkūrimo vieta: Kėdainių r., Lietuva

Lietuva 7

Vieta: Panevėžio r. Lietuva

Papildoma informacija: šiaudų smulkinimo ir granuliavimo komplektas tarsi perlenktas pusiau, šiaudų draskytuvo rotorius pasuktas kampu. Tai leidžia sutaupyti vietos ir maksimaliai išnaudoti patalpas.

Lietuva 6

Vieta: Pakruojo r., Lietuva


Lietuva 5

Vieta: Kėdainių r., Lietuva


Lietuva 4

Vieta: Druskininkų r., Lietuva

Lietuva 3

Vieta: Varėnos raj., Lietuva
 
Papildoma informacija: gamyklėlėje granuliuojami šiaudai, senas, pašarams netinkamas šienas. Transporteris pastatytas lauko pavėsinėje.

Lietuva2

Įkūrimo data: 2010 liepos mėnuo
Vieta: Lietuva, Pakruojo rajonas.

Įrangos montavimui panaudotas angaras, kurio aukščio pakanka granuliavimo komplektui OGM-1,5A.

Lietuva1

Anykščių rajonas, Utenos apskritis

Papildoma informacija: pirmoji gamyklėlė dirbanti Lietuvoje, granuliuojanti šiaudus.
0