Naujienos

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Užklausos forma:

Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys būtų panaudoti atsakant į šią mano užklausą. Taip pat esu informuotas, jog bet kuriuo metu galiu atšaukti šį sutikimą duomenų panaudojimui.

Projektas

parama.png

Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika.

Akcinė bendrovė "Radviliškio mašinų gamykla" nuo 2013-05-14 iki 2014-11-25 įgyvendino projektą “Akcinės bendrovės "Radviliškio mašinų gamykla" konkurencingumo ir produktyvumo stiprinimas skatinant eksportą, projekto kodas - VP2-2.1-ŪM-04-K-04-006. 
Įmonė dalyvavo 7 tarptautinėse parodose Vokietijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje, Serbijoje, Čekijoje ir Švedijoje. Projektui skirtas finansavimas - 148.614,00 Lt.
Gautas finansavimas padėjo įmonei užmegzti naujus ryšius su potencialiais pirkėjais ir partneriais. Įmonė parodose populiarino lietuviškus gaminius - šiaudų smulkinimo ir granulių gamybos komplektą SSGL-1, presus OGM-1,5A ir OGM-2, sėklų beicavimo įrenginius. Dalyvavimas projekte leido įmonei sudalyvauti didesniame parodų skaičiuje. Įmonė per laikotarpį taip pat sudalyvavo parodoje Lietuvoje ir Austrijoje. Tikimasi, kada dalyvavimas projekte padės įmonei tapti konkurencingesnei užsienio rinkose.
 
0