Naujienos

Užklausa išsiųsta sėkmingai.

Užklausos forma:

Sutinku, kad mano pateikti asmeniniai duomenys būtų panaudoti atsakant į šią mano užklausą. Taip pat esu informuotas, jog bet kuriuo metu galiu atšaukti šį sutikimą duomenų panaudojimui.

Paroda Švedijoje

 

world_bioenergy2014RMG.jpg
AB "Radviliškio mašinų gamykla" pasinaudodama ES struktūrinių fondų parama ir įgyvendindama projektą „Naujos galimybės“  pristatys savo gaminius Švedijoje, tarptautinėje parodoje "World Bioenergy 2014", kuri vyks birželio 3-5 dienomis Jönköping mieste.
Tai viena didžiausių ir svarbiausių bioenergijos parodų pasaulyje vykstanti kas du metus. Šioje parodoje savo gaminius pristato didžiausi granulių presų, briketų presų, medienos smulkintuvų, džiovyklų ir kitų įrengimų gamintojai. Tris dienas vyksiančioje parodoje AB "Radviliškio mašinų gamykla" darbuotojai pristatys svarbiausius įmonės gaminius - granulių presus OGM-1,5A, OGM-2, šiaudų smulkinimo ir granuliavimo komplektą SSGL-1, medienos smulkintuvą MS-20. Darbo parodoje metu siekiama užmegzti tarptautinių ryšių, surasti partnerių užsienio šalyse, padidinti įmonės ir Lietuvos žinomumą pasaulio rinkose. 

AB "Radviliškio mašinų gamykla" stendo numeris A01:13. Kviečiame apsilankyti.

0